Etty Hillesum Centrum
Home Tentoonstellingen Tentoonstellingen Archief Duo-expo Paul ter Wal en Evelin Bózsa

Nederlands - nl-NLEnglish (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)
Duo-expo Paul ter Wal en Evelin Bózsa
Duo expo Paul ter Wal en Evelin BózsaVan 24 mei  tot 30 juni 2008 is er in het Etty Hillesum Centrum te Deventer een duo expo te zien van twee kunstenaars/fotografen. De twee, Paul ter Wal en Evelin Bózsa, creëren een sprookjesachtige, dromerige wereld met hun fotobewerkingen.  Kunst of kitsch, dat is de vraag!   

 

Bózsa en Ter Wal hebben elkaar anderhalf jaar geleden via e-mail leren kennen. Zo vatten zij het plan op om gezamenlijk aan projecten te gaan werken. De één met Deventer als thuisbasis en de ander Boedapest. Met Internet worden afstanden gemakkelijk overbrugd, zo blijkt maar weer. En digitale fotografie leent zich ook om op afstand met elkaar te delen.
Het duo maakt composities van verschillende foto’s die ze zelf maken of die uit hun familiealbum komen. “We doen dat met Photoshop maar het is meer dan dat. Er zitten meerdere lagen in ons werk”, zo lichten zij toe in De Stentor.
Voor het eerst exposeren zij samen in Nederland. In het Etty Hillesum Centrum is individueel en gezamenlijk werk te zien. ‘Innocence’ is de titel van de expositie: veel van het werk van het duo gaat over kinderlijke onschuld en het verlies daarvan.

Deel deze pagina